ثبت شرکت


وظایف مجمع عمومی عادی

مجمع عمومی عادی بایستی حداقل سالی یکبار و با حضور سهامداران شرکت تشکیل گردد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وظایف مجمع عمومی عادی مقاله را بخوانید.
فروردین-26-1398
بیشتر

مجمع عمومی موسس چیست؟

با رعایت نمودن مقررات این قانون مجمع عمومی موسس تشکیل می شود و پس از رسیدگی و احراز پذیره نویسی کلیه سهام شرکت و تادیه مبالغ لازم و شور درباره اساسنامه شرکت و تصویب آن،اولین مدیران و بازرس یا بازرسان شرکت را انتخاب می کند.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.
فروردین-19-1398
بیشتر

مجمع عمومی عادی چیست

اشخاصی که در شرکت دربردارنده سهام می باشند هم تمایل دارند از کارهای کلی شرکت باخبر باشند.مجمع عمومی عادی تنها روشی می باشد که اشخاصی که سهام دارند می توانند نظریه های خود را اعمال کنند.برای کسب اطلاعت بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-27-1397
بیشتر

مجمع عمومی فوق العاده چیست

موضوعات اصلاح یا تغییر مواد اساسنامه شرکت،کاهش یا افزایش سرمایه و انحلال شرکت فقط در مجمع عمومی فوق‌العاده قابل رسیدگی می باشد.
اسفند-26-1397
بیشتر

اصلاح جواز تاسیس صنایع

اصلاح جواز تاسیس می تواند برای حذف و اضافه با کم و زیاد کرن محصولات تولیدی یا ظرفیت های موجود در جواز تاسیس،مکان اجرای پروژه،مساحب زمین مورد نیاز یا زیر بنا ،کم و زیاد کردن مواد اولیه مورد نیاز، لیست ماشین آلات و نحوه تامین و قیمت آن ها هزینه های جاری از قبیل حقوق گمرکی و یا غیره صورت گیرد.
اسفند-22-1397
بیشتر

اساسنامه چیست

اساسنامه روابط شرکا با یکدیگر و حدود اختیارات مجمع های عمومی و هیئت مدیره را تعیین و تکلیف سود و زیان شرکت و مدت آن را مشخص می نماید.اساسنامه تابع نظر موسسین و اکثریت دارندگان سهام می باشد.
اسفند-20-1397
بیشتر

تفاوت اساسنامه و شرکتنامه

همه شرکت‌ها باید داراى اساسنامه‌اى باشند که در بحث شرکت‌هاى سهامى توضیح لازم درباره آن داده شده است اما شرکت‌نامه مخصوص شرکت‌هاى با مسؤولیت محدود، تضامنى و نسبى مى‌باشد و شرکت‌هاى سهامى و تعاونى نیازى به شرکت‌نامه ندارند.
اسفند-18-1397
بیشتر

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در تهران

در جهت ثبت شرکت در تهران الزامی است که مطابق با قالب ثبتی شرکت مدارک را تهیه نموده و سپس اقدام به ثبت اینترنتی آن نمایید .
بهمن-28-1397
بیشتر

اساسنامه شرکت

تنظیم نمودن اساسنامه شرکت یکی از مواردی می باشد که در هنگام شروع یک فعالیت اقتصادی و یا به ثبت رسانیدن شرکت با آن مواجه خواهید شد
بهمن-10-1397
بیشتر

شرایط بازرس برای ثبت شرکت سهامی خاص

یکی از مهم ترین و بااهمیت ترین مواردی که بازرسین در آن نقش اساسی دارند تهیه و تنظیم و تصویب ترازنامه سود و زیان در شرکت می باشد در این مقاله به شرایط بازرس برای ثبت شرکت سهامی خاص می پردازیم
بهمن-1-1397
بیشتر

نحوه ثبت شرکت در تهران

موسسین و متقاضیانی که پس از اجتماع سهامداران و شرکا و اخذ مجوزهای فعالیت لازم اقدام به تأسیس شرکتهای تجاری در تهران می نمایند . می توانند جهت رسمیت شناختن ثبت شرکت در تهران مراحل آن را در اداره ثبت شرکتها انجام دهند
دی-29-1397
بیشتر

خصوصیات شرکت سهامی خاص در تهران

شرکت های سهامی خاص در تهران یکی از مرسوم ترین ومتعارف ترین شرکت های تجاری می باشد.در این مقاله به صورت کامل ویژگی ها و خصوصیت های اساسی این شرکت را مورد بررسی و ارزیابی قرارداده ایم.
دی-23-1397
بیشتر

انواع قالب های ثبتی شرکت در تهران

یکی از مواردی که باید مورد توجه قرار داد، انتخاب نوع شرکت در تهران است. به دلیل اهمیت این موضوع به صورت خلاصه توضیحاتی در مورد آن ارائه می نماییم.
دی-3-1397
بیشتر

صورتجلسه تغییرات شرکت در تهران

درصورتی که لازم شود شرکت در تهران در حین مدت فعالیتش تغییر کند، این تغییر در هر زمانی امکان پذیر خواهد بود اما لازم است براساس قانون تجارت، چنین تغییراتی ثبت شوند. در نتیجه باید صورتجلسه تغییرات شرکت در تهران در اداره ثبت شرکتهابه ثبت برسد تا تغییرات اعمال شود
دی-2-1397
بیشتر

انواع ثبت شرکت در تهران

افرادی که قصد تشکیل شرکت را دارند می بایست برای اعتبار بخشی و رسمیت دادن به کسب و کار خود شرکت را در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسانند
آذر-28-1397
بیشتر

سرعت و دقت بالا

وکیل ثبت شرکت

 

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  بخشنامه شماره 96/62813 مورخ 1396/03/31

  در خصوص لزوم رعایت دقیق مقررات مربوط به تبدیل نوع شرکت از سهامی خاص به عام ( موضوع مواد 278 و 279 لایحه اصلاحی قانون تجارت)

 • 21 فروردین

  وکیل همراه مشاور

  برترین وکلای ما در هر لحظه و هر زمان با شما در ارتباط خواهند بود

آخرین نظرات کاربران

 • علی قربانی

  ممنون از مشاوره ی دقیق شما

 • امید کیاخواه

  باید گفت برترین وکلای ثبت شرکت در تهران در مجموعه ی شما قراردارند.

دسترسی سریع

 • ثبت شرکت در کرج 
 • ثبت برند در کرج