هر از گاهی ممکن است در شرکت الزاماتی به وجود بیاید که نیاز باشد تغییر و تحولاتی در آن صورت پذیرد.مقصود و هدف از دگرگونی ها و تصمیم های شرکت ها تمامی دگرگونی ها و تصمیم های شرکت می باشد که ضمن مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده یا در جلسه های هیأت مدیره با توجه به الزامات و احتیاج هایی انجام می شود.

راهنمای ثبت تغییرات شرکت در تهران

در صورتی که شرکتی می خواهد به صورت همزمان در شرکت چندین تغییر را از قبیل تغییر آدرس، تغییر در سهام و… را به وجود بیاورد بایستی به صورت تک تک  برای هر کدام یک صورتجلسه تنظیم نماید  و به خاطر هر کدام از آن ها به صورت تک تک  پذیرش دریافت نماید و چنانچه صورت جلسه ای بدون قبولی اینترنتی به همراه صورت جلسه هایی که در پایگاه  قبول  شده اند محول شود صورتجلسه هم رد می گردد. صورت جلسه ها  بایستی مطابق نوع شرکت انتخاب گردند. متن صورتجلسه ای که در پایگاه تایپ شده است بایستی با متن صورت جلسه ای که به موسسه ثبت شرکت ها ارائه شده است مطابقت داشته باشند و عینا مثل خودش باشد.

مدارک ثبت تغییرات شرکت در تهران

 • رونوشت برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضای جدید،بازرسین و سهامداران ارائه گردد.
 • رونوشت شناسنامه و کارت ملی اعضای قدیم و جدید ارائه گردد.
 • تعداد سهام شرکت و اعضای قدیم و جدید ارائه گردد.
 • فهرست اسامی اشخاصی که در حق امضا دارند.
 • آدرس و کد پستی شرکت ارائه گردد.
 • سمت اعضای جدید و قدیم ارائه گردد.
 • رونوشت آخرین آگهی تغییرات ارائه گردد.
 • مبلغ سرمایه و ارزش ریالی ارائه گردد.
 • رونوشت کارت پایان خدمت اعضا و بازرسین جدید به بعد برابر اصل شده در دفاتر اسناد رسمی ارائه گردد.
 •  در صورت نقل و انتقال سهام، برگه دارایی ارائه گردد.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در تهران

به منظور ابلاغ تقاضای ثبت تغییرات شرکت ، در مرتبه ی نخست بایستی اطلاعات مربوط  را در پایگاه موسسه ثبت شرکت ها وارد کنید.مرحله های ثبت اینترنتی صورت جلسه تغییرات شرکت ها به شرح ذیل می باشد :

تکمیل اطلاعات شرکت

شناسه ملی شرکت را در کادر  مربوطه وارد نمایید  و در صورتی که  شناسه ملی را در اختیار ندارید شماره ثبتی را که در اساسنامه شرکت یا صورت جلسه تأسیس وجود دارد را وارد نمایید  و نوع شرکت مربوطه را انتخاب کنید.

تکمیل اطلاعات صورتجلسه تغییرات شرکت در تهران

در این مرحله بایستی نوع صورتجلسه را معین نمایید.بایستی به این نکته توجه داشته باشید که نوع صورتجلسه بر حسب نوع شرکت متمایز می باشد.

مرجع  جلسه ( حضور تمامی یااکثریت اعضا) هم  تعیین شده و نام و نام خانوادگی و… مشخصه های درخواست کننده به منظور ابلاغ رسانی در این قسمت وارد گردد. عنوان درخواست کننده ( وکیل یا اصیل بودن) تاریخ جلسه، ساعت شروع و پایان جلسه و هم چنین پیشی و دیر شدن ساعت های جلسه ها در یک روز هم در این صفحه بایستی تعیین و کامل شود.

هم چنین در این مرحله می توان با انتخاب نمودن گزینه قبول محدود شماره دسترسی 19 رقمی را اخذ کرد.

درج تصمیمات جلسه

تصمیم های جلسه مطابق با نوع جلسه در این صفحه وارد می گردد و در صورتی که در یک جلسه چندین تصمیم گرفته شود بایستی از فهرست نوع تصمیم را تعیین نموده  و بر روی گزینه افزودن تصمیم جلسه کلیک کرد.

وارد نمودن نام های درخواستی

ب�� توجه به چیدمان نام ها تقدم را تعیین می کنیم بعد از آن  در کادر مربوطه نام مورد نظر را وارد می نماییم. توجه داشته باشید که اسم های  پیشنهادی نبایستی از 5 اسم بیشتر باشد.

قید افراد جلسه، عنوان افراد و ارتباط افراد جلسه

اشخاص جلسه

این امکان وجود دارد که  فردی  به عنوان وکیل یا نماینده در جلسه وجود داشته باشد بر همین مبنا بایستی افرادی که در حلسه وجود دارند را همراه با عنوان آن ها تعیین نماییم. در قسمت تابعیت شخص، بایستی دقت نمود در صورتی که شخص ایرانی می باشد  شماره ملی و در صورتی که غیر ایرانی می باشد شماره گذرنامه وارد گردد و درصورتی که فرد ، شخص حقوقی باشد مواردی از قیبل : نام شخص، شناسه ملی و شماره ثبت را بایستی وارد کرد.

وکیل ثبت شرکتها دارای دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت در تهران هم اکنون می توانید تماس حاصل نمایید و از خدمات آنها بهره مند شوید.

سمت اشخاص

در این مرحله عنوان افراد جلسه را بایستی مشخص  کرد. یعنی انتخاب از میان افراد جلسه و بعد از آن عنوان در شرکت و بعد از آن عنوان در جلسه.

ارتباط اشخاص جلسه

در این قسمت بایستی نخست نماینده یا وکیل را تعیین کرده و بعد از نوع نمایندگی را مشخص و بعد از آن ضامن را انتخاب می نماییم.

مدارک مورد نیاز ثبت تغییرات شرکت در تهران

در این قسمت مدرک هایی را که درخواست کننده با عنایت به تصمیم های گرفته شده و نوع صورتجلسه بایستی ارائه نماید رویت داده می شود که بایستی آن ها را تهیه و تدوین و تسلیم نماید و بعد از باید گزینه پذیرش مدرک هایی مورد نیاز را انتخاب نمود.

متن صورتجلسه و پذیرش نهایی

در این مرحله بایستی متن صورتجلسه را به صورت دقیق و با دقت کافی تایپ کرد و در صورتی که در اطلاعات وارد شده هیچ گونه اشکال و یا ایرادی وجود نداشته باشد بایستی بر روی گزینه تایید نهایی کلیک نمود. پس  از تایید اینترنتی به وسیله سامانه و دریافت تصدیق نامه تایید ، درخواست کنند گان بایستی رونوشت های اصلی صورت جلسه های تنظیم شده و پیوست آن ها را همراه با نسخه شناسنامه و کارت ملی اشخاص حاضر در جلسه و وکالت نامه وکیل به وسیله پست ارسال کنند. آخرین مرحله ثبت تغییرات اینترنتی شرکت ارسال نمودن مدارک به موسسه ثبت شرکت ها و تصدیق قبولی می باشد.

در پایان ، شایان ذکر است که درخواست کنندگان محترم قادر می باشند به وسیله همین پایگاه روال ثبت تغییرات شرکت را پیگیری کنند.

سرعت و دقت بالا

وکیل ثبت شرکت

 

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  بخشنامه شماره 96/62813 مورخ 1396/03/31

  در خصوص لزوم رعایت دقیق مقررات مربوط به تبدیل نوع شرکت از سهامی خاص به عام ( موضوع مواد 278 و 279 لایحه اصلاحی قانون تجارت)

 • 21 فروردین

  وکیل همراه مشاور

  برترین وکلای ما در هر لحظه و هر زمان با شما در ارتباط خواهند بود

آخرین نظرات کاربران

 • علی قربانی

  ممنون از مشاوره ی دقیق شما

 • امید کیاخواه

  باید گفت برترین وکلای ثبت شرکت در تهران در مجموعه ی شما قراردارند.

دسترسی سریع

 • ثبت شرکت در کرج 
 • ثبت برند در کرج