هزینه های شرکت در واقع عوامل مختلفی هستند و گستره وسیعی را در بر میگیرند، طبق سایت رسمی مجتمع ثبت موارد ی که جز هزینه های شرکت هستند در این مقاله شرح داده شده است.

هزینه های ثبت شرکت

هزینه اصلی تاسیس ، حق الثبت شرکت نزد اداره ثبت شرکت ها ، باطل کردن تمبر سرمایه ، هزینه وکالت وکیل ثبت شرکت ، هزینه های پستی ، هزینه های آگهی  روزنامه رسمی  و روزنامه کثیر الانتشار و هزینه هایی که شامل اعضا ، نوع شرکت و فعالیت های شرکت میشود.

بطور مثال هزینه ثبت شرکت  سهامی خاص  به دلیل فرایند ثبتی مشقت آور ، نسبت به شرکت با مسئولیت محدود ، بیشتر است.هزینه های شرکت های ثبتی حقوقی ،تفاوت زیادی باهم دارند.علاوه بر این ثبت شرکت در مراکز استان ها و شهر های بزرگ با شهر های کوچکباهم فرق میکنند.

مضمون ثبت شرکت ، تاثیر بسزایی در هزینه آن دارد بطور مثال اگه شرکت از مضمون فعالیت طویل و بیشتر سه سطری که در روزنامه عرف است باشد ، مطمئنا هزینه ها افزایش خواهند یافت.لازم به ذکر است که این هزینه ها بعد از شروع فعالیت شرکت ، همراه با سود شان به صاحب شرکت بر میگردد البته اگر تعداد اعضا بالا باشد این هزینه، بین تمامی آنها قسمت خواهد شد.

ثبت شرکت به نسبت ارزان است  یا گران؟

مسلمأ افراد همیشه به دنبال پرداخت ،هزینه های کم هستند .باید در نظر داشت که شرکت هایی که با مقدار حق الزحمه پایین تر ،چه خدماتی را به ما ارائه میدهند ، معمولا هزینه کمتر برای ثبت ، عدم پشتبانی شرکت و عدم ارائه  خدمات را به دنبال دارد.اگر اعضا بخواهند شرکت خود را در بازده زمانی بهتر به ثبت برسانند باید هزینه خدمات را متحمل شود.

اگر میخواهیم شرکتی با شرایط و کیفیت بالا تاسیس کنیم ، پرداخت هزینه بیشتر ، و انجام کار به شکل صحیح به صرفه و ما را به موفقیت نزدیک میکند.

باید در نظر داشته بایم که شرکت های ثبت شرکت ، بعد از دریافت حق الزحمه بیشتر باید ، خدمات را بطور تمام و کمال انجام بدهند.علاوه بر این ، توجه کنید که شرکت ثبت ، باید در برابر انجام کارهای شرکت به بهترین شکل ممکن ، مسئول و ضمانت کامل بدهد.

هزینه آگهی ثبت شرکت

اگر شرکت دچار تحولاتی شود ، برای آگاهی نسبت به آن باید یک حساب کاربری در پایگاه اینترنتی روزنامه تشکیل دهیم، برای این کار به سایت روزنامه رسمی رجوع وبعد از کلیک روی ثبت نام کابر در سمت چپ ، اطلاعات مورد نیاز را ثبت و با دریافت نام کاربری و شماره رمز ، به راحتی به سایت روزنامه رسمی وارد شویم، سپس به قسمت درج آگهی رفته و با وارد کردن شماره مکانیزه ،متن و هزینه آگهی ، نشان داده میشود.

موضوع حائز اهمیت ، برابری آگهی مندرج با آن متنی ست که در سایت روزنامه رسمی وجود داشته ،میباشد زیرا این موضوع گزینه تصحیح ندارد.و در زمانی دچار مشکل شویم که اصلا قابل انتظار نبوده است، بنابراین بعد از اطمینان نسبت به آگهی ، هزینه را پرداخت کرده و بعد از پنج روز آگهی چاپ و انتشار میابد و در سایت روزنامه رسمی قوه قضاییه ، میتوان نسبت به آگهی مراجعه کرد.همچنین یک سری از آن برای فرد آگهی دهنده به نشانی اعلام شده ارائه میگردد.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

سرعت و دقت بالا

وکیل ثبت شرکت

 

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  بخشنامه شماره 96/62813 مورخ 1396/03/31

  در خصوص لزوم رعایت دقیق مقررات مربوط به تبدیل نوع شرکت از سهامی خاص به عام ( موضوع مواد 278 و 279 لایحه اصلاحی قانون تجارت)

 • 21 فروردین

  وکیل همراه مشاور

  برترین وکلای ما در هر لحظه و هر زمان با شما در ارتباط خواهند بود

آخرین نظرات کاربران

 • علی قربانی

  ممنون از مشاوره ی دقیق شما

 • امید کیاخواه

  باید گفت برترین وکلای ثبت شرکت در تهران در مجموعه ی شما قراردارند.

دسترسی سریع

 • ثبت شرکت در کرج 
 • ثبت برند در کرج