مقالات خاص


مدارک ثبت شرکت در ترکیه

مدارک ثبت شرکت در ترکیه :اصل پاسپورت هر یک از شرکاء ( با اعتبار بیشتر از 6 ماه ) دو قطعه عکس ( رنگی – زمینه روشن ). جهت کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه فرمائید.
دی-16-1399
بیشتر

راهنمای ثبت تغییرات شرکت در تهران

به منظور ابلاغ تقاضای ثبت تغییرات شرکت در تهران ، در مرتبه ی نخست بایستی اطلاعات مربوط را در پایگاه موسسه ثبت شرکت ها وارد کنید. با مطالعه این مقاله می توانید راهنمایی لازم را در جهت ثبت تغییرات شرکت کسب نمایید .
مهر-22-1399
بیشتر

رتبه بندی شرکت ها چیست ؟

به گونه ای از معیار گذاری به منظور ضمانت وضعیت و مقدار پیمان کاران و مدیران اداره های ممتاز در ارائه خدمات و دفاع از حقوق مستفیدان گرید بندی شرکت می گویند.
دی-15-1397
بیشتر

سامانه استعلام ثبت شرکت

تنها مبدأ قابل استنادی که در حال حاضر برای تمامی اشخاص، نهاد ها، موسسه ها دولتی و خصوصی پایگاه استعلام افراد حقوقی کشور است و فقط شرکت هایی که نام آن ها در این سامانه وجود داشته باشد دارای اعتبار می باشند.
دی-9-1397
بیشتر

ثبت شرکت نقشه برداری در تهران

شرکت نقشه برداری در تهران قادر می باشد در چهارچوب دو شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص به ثبت برسد. در این مقاله از مدارک و شرایط لازم در جهت ثبت شرکت نقشه برداری در تهران اطلاعات لازم قید شده است لطفا مطالعه نمایید
دی-5-1397
بیشتر

سرعت و دقت بالا

وکیل ثبت شرکت

 

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  بخشنامه شماره 96/62813 مورخ 1396/03/31

  در خصوص لزوم رعایت دقیق مقررات مربوط به تبدیل نوع شرکت از سهامی خاص به عام ( موضوع مواد 278 و 279 لایحه اصلاحی قانون تجارت)

 • 21 فروردین

  وکیل همراه مشاور

  برترین وکلای ما در هر لحظه و هر زمان با شما در ارتباط خواهند بود

آخرین نظرات کاربران

 • علی قربانی

  ممنون از مشاوره ی دقیق شما

 • امید کیاخواه

  باید گفت برترین وکلای ثبت شرکت در تهران در مجموعه ی شما قراردارند.

دسترسی سریع

 • ثبت شرکت در کرج 
 • ثبت برند در کرج