یکی از اسناد رسمی ودولتی در جمهوری اسلامی ایران که اداره ی آن تحت نظر قوه قضائیه می باشد روزنامه رسمی است.من جمله وظایفی که روزنامه رسمی بر عهده دارد چاپ و نشر آگهی ثبت شرکتها است.

آگهی ثبت شرکتها در تهران

مرحله ی نهایی در ثبت شرکت در تهران ، به چاپ رساندن آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی می باشد که با انجم این کار فعالیت تجاری شما به عموم اطلاع رسانی خواهد شد.از مواردی که در روزنامه ی رسمی قید می شود اطلاعاتی مثل نوع فعالیت و نام شرکت می باشد.

جهت مطالعه و اگاهی بیشتر در مورد هزینه های ثبت شرکت و ثبت شرکت تعاونی در تهران چگونگی مقالات ما را مطالعه فرمائید.

برای به ثبت رساندن شرکت می بایست به سامانه آسان ثبت مراجعه کرد و موارد مورد نیاز برای ثبت شرکت را درج نمود و نهایتا" مدارک را تایید کرده و شماره پیگیری را دریافت نمود. سپس می بایست برای انتشار آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی کشور اقدام کرد.آگهی ثبت شرکت برای این حائز اهمیت است که جهت کلیه ی همکاری ها و فعالیت های شرکت به اصل یا کپی آگهی منتشر شده در روزنامه رسمی احتیاج خواهید داشت. می بایست بعد از اعمال هر تغییر و تصویب در مواردی مانند تغییرات اساسنامه، انحلال شرکت و انتخاب مدیر و بازرس، باید تغییرات را در روزنامه رسمی به نشر برسانید.

وکیل ثبت شرکتها پیشرو در امور ثبت شرکت در تهران

از آنجا که اکثر امور اداری و دولتی به شکل اینترنتی نیز انجام می شود دیگر احتیاجی به مراجعه ی حضوری به ادراه ثبت شرکتها نمی باشد و قادر خواهید بود به سهولت بوسیله ی این سامانه ها به انجام و پیگیری امور خود بپردازید.جهت انتشار آگهی در روزنامه رسمی همچنین سامانه ای تعریف شده است که به راحتی می تانید با مراجعه به آن کلیه مراحل را انجام دهید.بعد از اینکه تمامی اطلاعات لازم جهت چاپ آگهی در سامانه به انجام رسید ،شماره پیگیری به شما ارائه می شود که شما قادر خواهید بود توسط آن نسبت به کلیه مراحل ثبتی خود آگاه شوید.شایان ذکر است تادیه هزینه چاپ آگهی بر عهده شما می باشد.

پس از اینکه آگهی شما در سامانه روزنامه رسمی به نشر رسید قادر خواهید بود نسخه الکترونیکی آن را بوسیله ی همین سامانه دانلود نمایید. جهت اخذ نسخه چاپی کاغذی آگهی قادر می باشید با مراجعه حضوری و یا تقاضای ارسال پستی به درخواست کننده اقدام نمایید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

سرعت و دقت بالا

وکیل ثبت شرکت

 

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  بخشنامه شماره 96/62813 مورخ 1396/03/31

  در خصوص لزوم رعایت دقیق مقررات مربوط به تبدیل نوع شرکت از سهامی خاص به عام ( موضوع مواد 278 و 279 لایحه اصلاحی قانون تجارت)

 • 21 فروردین

  وکیل همراه مشاور

  برترین وکلای ما در هر لحظه و هر زمان با شما در ارتباط خواهند بود

آخرین نظرات کاربران

 • علی قربانی

  ممنون از مشاوره ی دقیق شما

 • امید کیاخواه

  باید گفت برترین وکلای ثبت شرکت در تهران در مجموعه ی شما قراردارند.

دسترسی سریع

 • ثبت شرکت در کرج 
 • ثبت برند در کرج